| Madalina_Rovinescu_1994 a întrebat:

aveam tableta la incarcat si in acelasi timp si navigam pe ea.Si dintr-odata mi-a aparut negru pe ecran si nu am mai putut sa ii fac nimic,dar ea tot aprinsa este,am incercat sa o deconectez si sa o conectez iar la inarcat,de inchis nu o pot inchide,efectiv e ca un om mort. Oare s-a stricat? si stiu ca nu e intrebarea la categoria respectiva, dar stiu ca aici intra mai multe persoane

1 răspuns:
| Bayne a răspuns:

Scoate-i bateria, dupa pune-o la loc si deschide-l. Daca nu merge du-o la reparat.