| anonim_4396 a întrebat:

Cand am terminat scoala niste prietene bune de ale mele s-au certat foarte rau cu o fata cu care ma inteleg foarte bine.Iar vara asta am vorbit numai cu ea pe mess, fb astea si o fata care mi-e ca o sora mi-a propus sa stau cu ea in banca... Eu am acceptat, dar dupa si cealalta fata mi-a propus sa stau cu ea in banca.Ele doua sunt certate rau.Si nu stiu ce sa fac daca ma asez cu una in banca se supara toate fetele din clasa pe mine si cativa baieti, iar daca ma asez cu cealalta se intampla la fel. Help TPU... Nu vreau sa sa supere nimeni pe mine pentru ca nu vreau sa am dusmani big grin

2 răspunsuri:
| camay14 a răspuns:

Daca iti sunt prietene bune nu se vor supara pe tn.Asa mi s-a intamplat si mie, dar am ales pe una din ele, iar cealalta s-a suparat putin si i-a trecut.

| monys91 a răspuns:

Cu cine stateai inainte in banca? Solutia ideala ar fi sa nu faci schimbari si in felul asta nu ar avea de ce sa se supere cineva pe tine. Eventual da-mi mai multe detalii ca sa te pot ajuta mai mult.winking