| Kaulytz_Damon_1999 a întrebat:

Care stie cum este la liceu pe profil de mate-info? care-mi psune si mie ca ma cam atrage profilul sunt ca mai am putin si intru in liceu si nu stiu pe ce profil sa ma duc sau cume ste profilul bio chimie va rog ajutati-ma sa ma hotarasc care e mai avantajos?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E discutabil. dar cam acelasi lucru... mai multa mate la mate-info, dar face bine la creier. mai lejer la bio chimie. alege: vrei sa inveti ceva, sa iesi ceva, sau sa zaci?

| abcabcabc a răspuns:

La mate-info faci romana ( literatura, fara adjectiva substantiva etc...)

| abcabcabc a răspuns:

La mate-info faci romana ( literatura, fara adjectiva substantiva etc...) multa informatica si o matematica foarte grea, o ora de istrie una de soprt una de logica, una de religie si 3 de fizica
Daca ai ghinion faci si 2 ore de germana. Toate astea in fiecare saptamana
Daca iti lace biologia si chimia du-te la bio-chimie

| Kaulytz_Damon_1999 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, chestia e ca nu vreau sa fiu lejer numai asa sa fac liceu. vreau sa fac ceva in viata ca sa zic asa sa am servicu bun, si mai multe chestii, nu vreau sa zac cum a spus christina