| pustoaica18 a întrebat:

cateva idei cum as puteam sa-mi personalizez un tricou! fundița.

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Am aceiasi problema ca si tine si am decis sa cos nasturi pe el; crede-ma arata bestial http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva in genul numa ca vreau sa il umplu... sau poti lua un marker de textile si sa iti pui prietenii sa scrie pe el. succes

| pustoaica18 explică (pentru Bojthe):

Buna ideea "sa-ti pui prietenii sa-ti scrie pe el". multumesc frumos! ai luat fundițakiss

3 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Cu placrere. ai grija insa sa fie un marker de textile sa nu se duca la prima spalare. daca iti place TPU. ai putea face in misloc o inima si sa scriii " comunitatea TPU"

| pustoaica18 explică (pentru Bojthe):

Da. "marker textil", o sa tin minte;-) merci!