| InnaXO a întrebat:

:*? Ce ati alege intre Lg optimus L7(sau L9, dar e mai scump... ) si Samsung Galaxy S Advance :*? Si de ce? Fundaaa :*

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna! Optimus L7 este cel mai ieftin, deci nu am de gand sa il aleg pe ala. Ce imi place la el este cum arata, si carcasa de pe spate..Se simte foarte bine in mana!
Daca iti iei S Advance, ai doar ecranul mai bun (super amoled) si faptul ca poti sa il upgradezi la JellyBean ..Eu nu mor cu ICS sa stiti! si mai are si...mai multa memorie interna.
Daca iti iei L9 ai ecran muuuuult mai mare, un telefon care arata mai bine, are mai mult RAM, Viteza de internet mai mare, Camera mai buna si baterie mai buna.

| Ciinaru_Daniel_1986 a răspuns:

LG L9, face kaka pe S Advance

| Elii1992 a răspuns:

Samsung Galaxy S Advance. Pentru ca este un telefon la un pret destul de convenabil si cu un touch foarte bun happy Mi-am cumparat si eu si inca imi merge foarte bine, cu toate ca am multe aplicatiiwinking :*

| InnaXO explică (pentru Elii1992):

Am auzit ca nu are zoom la camera foto si nu poti sa iti pui alarma sa sune daca ai telefonul inchis thinking este adevarat?