| Com3 a întrebat:

Hey, TPU, Ce cadou as putea sa ii fac iubitei mele? happy, Ce-l mai bun raspuns primeste "FUNDA" ( Vreau mai multe ideei )!

Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa-i iei un buchet mare de trandafiri rosii, o cutie de ciocolata(fetelor le plac florile si ciocolata), dar ii poti sa-i cumperi un colier sau o pereche de cercei sau o bratara din aur alb sau galben sau din argint : http://www.silverzone.ro/, sau : http://ladydekor.ro/? gclid=CNO5wYrLwLYCFczC3godsxUA-A.Puteti merge la un film romantic, un parfum.Ii poti organiza o petrecere surpriza.Un ursulet de plus(mare). Sper ca te-am ajutat.Bafta! Fundita?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O bratara, un parfum, un lantisor cu medalion

| Anutzabhaaa a răspuns:

Niste cercei si un buchet de trandafiri cred ca este de ajuns pentru ea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Depinde ce-i place ei.
O cină romantică merge perfect!
Te pup!

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Cercei, colier, brățară, ceas
un buchet foarte, foarte mare de trandafiri, un urs mare.
eu am unul cât mine dăruit de el, și crede-mă aă a fost cel mai frumos cadou pe care aș fi putut ă-l primesc vreo dată.
cuvinte frumoaseee. au să însemne muult mai muult!

| AnkuYo a răspuns:

Iai un inel dragut, un buchet de trandafiri si o ciocolata happy

| AlynutzuDinu1994 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat si cred ca da happy,ii poti lua un cadou nu foarte scump (ma rog nu un chilipir laughing ), ce va ce-i place, de exemplu o bratara nu foarte scumpa, un buchet frumos din flori, o cutiee de bomboane...

| SunshineGirliuli a răspuns:

1 un ursulet
2 un trandafir
3 o noapte romantica alaturi de lumanari, petale de trandafiri, o sticla de sampanie, etc...
4 o bratara, sau lantisor de aur sau argint
5 o declaratie de dragoste
6 o perna in forma de inimioara, si imprimi o poza cu voi 2 numa k trebuie sa merg la un loc anume, unde se face asa ceva
7 un breloc de chei pe al ei sa scrie numele tau si pe a tau numele ei
8 o poza intr-o rama frumoasa cu voi 2

Totusi cel mai frumos cadou ii - iubirea, seriozitatea, adevarul, timpul si toata atentia ta! Bafta

| baiatucushaormabuna a răspuns:

Chiar daca se zice ca doar gestul conteaza, eu spun ca ar trebui sa-i iei ceva pe placul ei. Poti sa o duci la un restaurant, sa ii iei un lant cu initiala numelui tau, un tricou pe care ai vazut ca l-a admirat. Pe langa acestea ai putea sa ii cumperi un buchet mare de trandafiri rosii si o felicitare scrisa de tine in care sa ii spui ceva super dragut. Sper ca ti-am fost de folos si sper ca ii vei gasi un cadou pe placul ei! Bafta!