| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,ca tot vine Mos Nicolae, am si eu o intrebare.Ce cadou as putea sa ii fac iubitei mele? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

O perna in forma de inimioara in care scrie ''I love you''.

4 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Un parfum, sau un pandantiv personalizat cu 'te iubesc' poate

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat (o cana, o perna in forma de inima). Uita-te pe aici: http://www.epersonalizari.ro/

| hanayonna a răspuns:

Ce zici sa iei niste inele de cuplu(e un gest dragut si o sa purtati amundoi) si poti sa mai iei si un buchet de flori(trandafiri cel mai bine)happy

| club13medicalstuff a răspuns:

Ideei de cadouri pentru iubita sau sotia ta uite aici un link interesant club13news.blogspot.com/2010/12/ideei-de-cadouri-pentru-iubita-sau.html