| Danyelusha a întrebat:

Ce materii (si cate ore pe saptamana din aceste materii) se fac pe profilul uman - stiinte sociale? Din ce dau tezele, si cam ce materii noi se fac in anii viitori (a-10-a, a-11-a, a12-a) FUNDA si Vot!

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Pai si eu am vrut sa dau la acest profil anul trecut insa m-am razgandit. Oricum la acel moment m-am interesat destul de mult si iata ce am aflat :
- dai teza la romana, engleza, istorie sau geografie(alegi), stiinta socio-umana din anul respectiv(logica, psihologie, economie, filozofie)
-4 ore de romana
- latina in a9a si a10a
-bac la romana (oral si scris), engleza / franceza (oral), Istorie (evident scris)
-mate se va reduce ( 4 ore in a9a si a10a si apoi cate 3 ore)
- info la fel ca mate
Succes cam atatea informatii am cules si sper sa iti fie de folos! Bafta la admitere happy