| Sweetyass a întrebat:

Ce sa fac? M-am indragostit foarte tare de un baiat ( chiar foarte tare...numai cu gandul la el stau) si mi s-a parut ca si el ma place dar acum cateva zile s-a schimbat total. Mi se pare ca ma evita mereu. L-am intrebat ce s-a intamplat si a spus ca nu e suparat din cauza mea, e suparat sin alte motive. Nu se mai comporta cu mine ca la inceput. Eu vreau foarte mult sa-i spun ca-l plac dar mi-e foarte frica de esec plus ca nu vreau sa fac eu primul pas. Ard dupa el si nici nu pot manca cand ma gandesc la el. Stiu sigur ca si el are ceva pentru mine. Ce ar trebui sa fac? Dar fara sa-i spun. Mersi anticipat.

6 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Daca nu vrei s-ai spui ramai asa cum esti. straight face Spune-i! Ce o sa faca, mai mult decat sa-ti spuna ca nu te place nu se va intampla. Plus ca daca nu te place... e clar ca nu o sa mearga intre voi. sad Dar cred ca esti o fata de treaba si chestia asta se vede dupa ultima fraza din mesaj: "Mersi anticipat". happy Multa lume uita sa zica un cuvant asa important.winking

P.S. Se scrie "merci" tongue

| Sweetyass explică (pentru Ichnat):

Aaaa, ok! Merci atunci.Esti foarte dragut. Si eu cred ca ar trebui sa-i spun dar mi-e tare frica. El e mai indiferent iar eu sunt asa deschisa si.....off....niciodata nu am crezut ca opusele se atrag dar asa s-a intamplat. Poate fi foarte rece uneori. Oricum nu cred ca am alta solutie. O sa incerc dar nu sunt prea sigura. Merci happy

| Ichnat a răspuns:

Sa-mi spui cum a fost! tongue

| Sweetyass explică (pentru Ichnat):

laughing))). Desigur. Dar nu o sa-i spun astazi. Nu ma simt pregatita. Si maine e vineri, deci merg la bunici si nu o sa ne vedem. Luni ar fi ziua perfecta. happy Sper sa fie cu noroc.

| Ichnat a răspuns (pentru Sweetyass):

Nu pot trimite mesaj pe privat straight face Trimite-mi adresa ta de yahoo pentru a tine legatura happy

| Sweetyass explică (pentru Ichnat):

Oh, imi pare rau! De abia acum am vazut mesajul. Sper sa fii, pentru ca nu sunt intr-o situatie foarte buna acum. Mi-as dori mult sa vorbim... Id-ul meu este sweetyassivana... Sper sincer sa fii.crying(