| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:* ce trebuie sa fac ca sa-mi creasca si mie sanii mai mari si fundul? eu sunt foarte frumoasa la fata (asta imi spun toti baieti) insa am observat ca acum toti baieti se uita dupa sani mari si fundsad eu sunt clasa a 8a si acum voi intra la liceu, eu am avut colege in clasa care aveau sanii mari si deja 'v'-ul era foarte accentuat, si e ciudat ca au aceeasi inaltime ca mine si greutate dar cum au sanii asa mari?sad vreau si eu! va rog ajutati-ma:* nu vreau raspunsuri nesimtzitewinking
fundita si voturi:*

7 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ai un mesaj de la mine tongue:*

| crissyyo a răspuns:

Ar trebui sa nu-ti pese de formele tale, ele vor veni cu trecerea anilor stai linistita happy in plus, un baiat te accepta pentru cine esti tu daca tine cu adevarat la tine! eu fac mult sport inca de mica si formele mele sunt destul de accentuate... nu stiu daca asta a influentat cu ceva dar ti-am zis ce am facut eu happy corpul unei fete se dezvolta pana la 21 de ani deci mai ai timp sa le ajungi pe colege din urma :* Bafta multa "boboaco" :p>big grin

| 5a a răspuns:

Baietii/Barbatii se uita din instinct la fund si sani, de ce? Pentru ca asa suntem noi. Apoi ne uitam la fata la dinti si restul.
Tu ca nu ai sani? Pai sanii nu cresc maine sau poimaine ca vrei tu, sanii cresc cu trecerea anilor cu cat te maturizezi si cresti mai mult cu atat si sanii cresc.
Cu fundul nu-i problema daca mai pui cativa kg in + cu siguranta o sa faci si fundwinking nu fund cum au negresele dar o sa-l ai normal.

Tu vrei sa ajungi ca Oana Zavoranu cu 6 operatii estetice la sani? Ba a scos silicoanele ba iar le-a bagat... ce sa-ti spun minte slaba.
I-a si multumestei lui Dumnezeu ca esti intreaga si frumoasa asa cum te-a dat. Nu te uita la baieti ca daca ei se uita la fundul tau sau nu, cine te place te i-a asa cum esti nu se mai pune problema.
Eu de exemplu sunt inalt si mai slab, deci se vede ca nu sunt bine facut + ca n-am facut sala niciodata.
Tot auzeam ca femeile adora baietii cu pectorali cu muchi cu nu stiu ce, da de unde tata ca daca esti urat si nu ai minte nu se uita nimeni la tine. Crede-ma ca eu am succese si sunt un tip mai timid, vin ele sa ma caute nu eu.
+ ca am si 6 coaste taiate si pieptul taiat. Na ce mai vrei mai mult? Si sincer mi se rupe de cine nu ma place, ce-l mai mult conteaza e sa te simti tu bine, sa nu ai nici o boala sa fi sanatoasa ca in rest vin toate de la sine, ai si tu putina rabdare ca o sa le ai si pe alea.

Daca tot veni vorba de sani am sa-ti spun ceva anume: Uite, colega mea de munca are 32 de ani si tot se plangea ca o doare coloana, a mers la doctor si ghici ce i-a zis? Ca este din cauza sanilor are sanii prea mari si din cauza asta sanii sunt grei si ii afecteaza coloana. Si iti spun ca are 2 bidoane, nu are silicoane nu are nimic, sunt sanii ei naturali happy si este foarte dezamagita da nu are ce face, ce sa faca acum sa-i taie? Si tu vrei sa ai sani si fund. Cu fundul nu-i problema ca daca te ingrasi il faci dar sanii trebuie sa ai rabdare sa mai cresti la ani happy bafta sper ca te-am lamurit si sa nu crezi ca tot ce zboara se mananca.

| k1fighter a răspuns:

Asta este o prostie.Nu te grabi sa te maturizeziwinking. Daca fetele alea au sanii mai mari si fundul mai mare inseamna ca ori sunt de la tara si au mancat branzalaughing ori sunt proaste, ca numai proastele au sanii cat casa in clasa a 8a. Si acum pe bune, cine ar vrea o iubita cu fundul cat spatele de la Logan?!

| strazi1 a răspuns:

Salut,
Si ce daca nu ai formele accentuate, important este ca esti frumoasa, cunosc multe fete care au un corp generos, si sunt cam uratele happy, cu trecerea anilor vei avea si tu un corp frumusel, crezi toti baietii au marimea 20 +?

| redscorpion26 a răspuns:

In primul rand la cls a 8 a esti km miqtza, pana la 18 ani mai ai timp.in al doilea rand eu te as sfatui prin sport:*

| Crețu_Ștefan_Oktavian_2001 a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii pentru ca ai sani mici asa este pigmentul de piele din organismul da asa este organismul tau iti vor creste si tie la un moment dat