| Denisa16les a întrebat:

Hei, hei! Parere despre tipele cu sanii mari dar fara fund si despre cele cu fundul mare, talie subtire si sani mici? Si de la baieti si de la fete! Cel mai interesant raspuns are funda!

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Si cele din prima categorie enumerata de tine, cat si cele din cea de a 2-a categorie, deci si unele si altele deoarece nu au corpul armonios dezvoltat, pot fi considerate ca fiind pur si simplu; deformate. Multa sanatate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Totul trebuie sa fie in echilibru laughing
Si daca stam sa ne gandim... ia de aici si pune acolo. Trebuie sa se formeze o parte intreaga.
Dar daca ar trebui sa iti raspund la intrebare...
Nu stiu ce sa aleg daca ar trebui laughing adica cele prea mari... nu prea merg.

| LoveSleep a răspuns:

Ne plac cele cu fund mare ca în poza ta de profil.

| Denisa16les explică (pentru LoveSleep):

Da multumesc, dar intelegeti si tu si prietenul tau ywar ca e o simpla poza. Asta nu denota nimic. Si eu v-am intrebat in general nu ca sa fac referinta la mine sau la altceva. Am un simplu fund si gata, nu inseamna ca il voi face obiectul muncii.

| OldSoul a răspuns:

Daca nu-mi place fata ei, tot o cauza pierduta e...

| ywar a răspuns:

Judecand dupa poza ta si dupa raspunsurile pe care le-ai dat in trecutul tau glorios nu te banuiesc de prea multa minte.

| LoveSleep a răspuns (pentru ywar):

Cine are nevoie de minte cand ai un fund ca ăla?

| ywar a răspuns (pentru LoveSleep):

Just! numai ca asta peste cativa ani va merge cu zambetul pe buze in ziua binecuvantata a salariului si va baga cardul in bancomat, ca deh - a muncit cu aprindere intr-o intreprindere. Si acum ma intreb eu - cu ce parte a corpului a muncit? Cu ce parte ne prezinta in poza minune? Si mai pun o intrebare, ca deh nu-s spalat pe creier... Nu cumva duduita asta va avea salariu post de conducere si va delega sarcini de serviciu? Cu ce? Tot cu ce ne prezinta in poza?

| LoveSleep a răspuns (pentru ywar):

Dacă are un fund de genul nu înseamnă că e într-un anume fel și ca va face lucrurile într-un anume fel. E bine sa-ti cunoști atuurile, dar astea nu înseamnă că ea se va baza mereu pe partea care iese cel mai mult în evidență, cea din spate. Se pot câștiga bani și cu gura.

| ShaOfHatred a răspuns:

Povestea spune ca inca din epoca de piatra, maimutele masculine se uitau la fundul maimutelor feminine(deoarece stateau in 4 labe). Apoi, cu timpul, omul a inceput sa devina din ce in ce mai biped si sanii au luat locul fundurilor, dar acestia sunt doar o umbra a fundului moale din vechile vremuri.
De aceea doar barbatii care nu au uitat de vechile funduri, sunt barbati adevarati.

Cred ca is fumat de scriu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boobs : no ass
ass : no boobs
ass and boobs : ugly face
no ass, no boobs : pretty face
ass, boobs and pretty face : me

nu mă puteam abține.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa te scot in oras!

De fapt, vreau cu totul alte lucruri dar tie iti spun ca vreau sa te scot in oras... Nu pari greu de convins.

| armand69 a răspuns:

Prefer a doua categorie, dar important e nivelul libidoului.degeaba e dotata daca e frigida si inchisa la minte

| MyNameIsANONyM a răspuns:

Zic din start ca mii tot una de funda ta pur si simplu doresc sami expun parerea.deci eu nu vad nimic frumos in sinii mari eu nu iteleg ce e asa frumos aici in marimea 4+ da din afara arata asa zis normal insa intradevarr cind le atinggi saruti etc nu e asa de normal. eu socot cei mai normali sini sun 1, 2, 3 maximum, sincer sa zici chiar imi plac sinii mare si cred ca majoritatea ar fi de acord cu mine daca asa zisa" lauda fata de cei din jur ca prietena ta are sini mari"{si apropo e foarte comod si placut sa saruti sini mai micuti} fundu mare il accept deoarece e foarte placut cind saruti sa apuci de fund si sa simti ceva acolo asa ca marimea la fund cu cit mi mare cu atit mai bine si maietii mai mult la fund se uit decit la sini asa ca da fundul conteaza si plus la asta fundul se poate de marit in urma exercitiilor fizice dar sinii doar in interventia chirurgica. sini 2 marile, talia subtire, fundul marishor e ceea ce trebuie

| NinjaTime a răspuns:

Prefer fetele cu fund mare.