| madalinapopescu a întrebat:

Cum pot sa imi schimb culoarea parului si a ochilor? Am programul "Photoscape" insa nu stiu unde sa intru.Ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| rebecca28 a răspuns:

Programul Photoscape nu e prevazut cu asa ceva. In el poti doar edita pozele nu si schimba culorile parului, ochilor s.a.m.d. Incearca sa downloadezi programul Make Up. E foarte folositor. Sau on-line incearca www.taaz.com. Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Petruţa98 a răspuns:

Numai programul Photoshop poate schimba culoarea parului si a ochilor http://www.youtube.com/watch?v=uY_yYi44lto

| Soowhaat01 a răspuns:

Tazz este cel mai bun iti schimbi si pielea

| Vintan_Antonia_Ioana_1995 a răspuns:

Nici eu nu stiu