| FrunZaVerDe24 a întrebat:

cum poti sa atragi atentia unui baiat? :***

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Fi tu însăţi! + mai zâmbeşte-i din când în când, să-şi dea seama că-l placi.
O zi frumoasă happy

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Heii :** O sa-ti zic cum am cucerit eu un baiat si am fost cu el 3 luni(in prezent numai suntem)
1.Prima data,am fost eu insumi, m-am purtat natural pe langa el, cand trecea pe langa mine-i zambeam discret, ii faceam cu ochiul, pana mi-am facut curaj si l-am salutat happy
2.De aici, a pornit o mica discutie, i-am cerut numarul de telefon si intr-o sambata l-am sunat sa iasa afara si a iesit cu inca cativa prieteni de ai lui si cu mine, evident!winking
3.Am incercat sa gasim puncte comune, sa vorbim despre ce ne place amndurora, genuri muzicale etc :*
4.Am inceput sa mergem impreuna la scoala, sa venim impreuna, sa stam impreuna mereu la scoala!
5.I-am zis ca-l plac, intre patru ochi intr-un loc ascuns.Si a zis ca ma place si astfel am fost impreuna!
Daca nu-ti impartaseste acelasi sentiment, stai linistita, mai sunt baieti in lume :**
Te pup! fundita?

| FrunZaVerDe24 explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Pare usorr laughing multumescc :**

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru FrunZaVerDe24):

Nu ai pentru ce! Si nu uita, nu-i obligatoriu sa te placa, daca nu asta e..Sunt multi baieti in lume, stai linistita happy :*

| FrunZaVerDe24 explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Corecthee hee

| FrunZaVerDe24 explică:

Multumesc mult.dar el e destul de greu "de abordat " daca pot spune asa blushing