| Roxidd19 a întrebat:

Cum poti sa atragi atentia unui baiat pe care il placi?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce sa-i atragi atentia? Cred ca cea mai buna metoda este sa-i spui ca-ti place de el. De ce sa te mai complici atat?

| Mafiika a răspuns:

Incearca sa fii mereu mai pe linga el daca e cu tine in sc uita-te ce lectie are si stai in preajma lui fa sa te observe iar cind se uita la tine zimbestei caci ochii spun ce inima nu indrazneste sa spuna incerca sa afli cei place sa faca si inceraca sai devii prietena eu cam tot am asa problema si nu prea stiu ce sa fac sper ca sfatul meu sa te ajute

| Roxidd19 explică (pentru Mafiika):

Este in clasa cu mine big grin

| Mafiika a răspuns (pentru Roxidd19):

Roaga pe o prietena sal intrebi si alfla daca nu te place deamu ce sa-i faci iar daca ii place fa tu primul pas dar fii atenta prietena aia sa fie una de incredere caci s-ar putea sa te minciunasaca nu uita nu trebuie sa ai incredere in mine