| DamiPapucii a întrebat:

Hey tpu.Cum sa ii arat unui baiat ca nu imi mai pasa de el, nu-l mai plac.Si fara raspunsuri trateaza-l cu indiferenta. Funda happy

7 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

E simplu, „dă-i papucii"! E musai ca tu să vorbești cu el și să clarifici asta. Dacă el continuă să insiste și să te streseze, nu ai altceva de făcut în afara faptului că trebuie să-i spui ceea ce simți și că poate că ar trebui să te lase în pace. Nu trebuie nici să-l rănești, dar nici să-i lași impresia că ar putea exista ceva. Încă.

| En3Rgi a răspuns:

Sarutete cu alt baiat in fata lui.
Bafta!

| 7639781254 a răspuns:

Fa-ti un iubit sa ai grija sa afle si el ca esti teribil de indragostita el. Bafta! :*

| Gekkō a răspuns:

Daca nu cu indiferenta atunci cu ce? inca iti pasa de el, de aia te stresezi sa-i demonstrezi ca nu-ti mai pasa, mai ales ca nu vrei sa fii indiferenta laughing

| DamiPapucii explică (pentru Gekkō):

Nu am spus ca nu sunt indiferenta, sunt indiferenta cu el.Da el tot crede ca inca mai tin la el.Dar vreau sa uit de el si sa ii arat ca pot trai si fara el laughing

| Gekkō a răspuns (pentru DamiPapucii):

Simplu, nu-l mai suna, nu-i raspunde, nu-l baga in seama. nimic mai simplu, iar daca nu-ti convine nici asta, inseamna ca iti pasa tie de el laughing))))

| ToxicG a răspuns:

Salutare!
Daca si baiatul face parte din grupul tau de prieteni atunci incearca sa te combini cu cineva si introdu`l si pe el in grupul vostru. O sa-l macine invidia vazandu`te cu el. tongue