| DjBl3ndar a întrebat:

Cum pot sa uit un baiat sau sa-i arat ca nu-mi pasa? Cele mai bune raspunsuri Fundita + vot.

Răspuns Câştigător
| Marius1993 a răspuns:

Indiferenta e cea mai dureroasa arma "psihologica"! Daca o persoana vede ca nu ii dai atentie, se plictiseste si pana la urma va intelege ca nu iti pasa. Daca tu vrei sa-l uiti, ma gandesc ca nu a avut un comportament adecvat cu tine si ii va parea rau. Apoi va face tot posibilul sa se intoarca la tine daca te-a iubit cu adevarat. Sti cum se zice: " Lasa persoana pe care o iubesti sa plece! Daca se va intoarce, te-a iubit intotdeauna, daca nu, nu te-a iubit niciodata.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il ignori simplu, nu te mai uiti la el si te faci ca ploua cand iti spune ceva.

| Anet a răspuns:

Gasesteti altul si afiseazate cu el in fata fostului prietentongue

| mylifedance a răspuns:

Sa'ty gasesty pe altul...winking

| Loredana_7953 a răspuns:

Pentru al uita incearca sa eviti sa te mai gandesti la el si la lucrurile pe care le-ati facut impreuna, ocupati timpul cu ceva ce iti place si te incarca pozitiv.Si un nou prieten ar fi un lucru care te-ar putea face sa-l uiti si mai degraba sa-i areti ca nu`ti mai pasa de el!

| Ayan_3370 a răspuns:

Elena daca vrei sa-l uiti incearca sa iti ocupi mintea cu alte activitati, desi e greu intotdeauna da rezultate bune.
Daca ai reusit sa faci pasul 1 chiar n-o sa-ti mai pese si el o sa vada asta.

| Ayan_3370 a răspuns:

Elena incearca sa-ti ocupi mintea cu alte activitati, e greu sa uiti mai ales daca-l iubesti mult dar o sa treci mai repede peste asta daca o sa te gandesti mai putin...