| 00SweetTweety00 a întrebat:

big hug
Dau FUNDITA celui/celei care imi da statusuri frumoase si originale gen,, ploua peste inima mea`` legate de ploaie si sentimente puppy dog eyes
Repede puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xViseColorate a răspuns:

Nu va fie frica de fericire. nu exista

fericirea este o statie pe drumul dintre prea putin si prea mult.

nu rupe firul unei prietenii caci chiar daca il legi la loc nodul ramane.

nu uita trecutul doar ca se te gandesti la viitor.

am citit in clasa ca nu este bine sa chiulesti asa ca am lasat cititul.

daca citesc o carte este foarte bine, daca citesc 2 sunt prea multe da 3 deamu` s putine.

Eu n-am ştiut că dacă eşti beat
Te faci deodată acrobat.

nu crede in miracole.bazeazate pe ele.

De ce tot se vorbeste`n lume precum ca viata scurta e
Dar nimeni nu ne poate spune in comparatzie cu ce
De ce?

Vrei sa cunosti lucrurile? privestele de aproape. vrei sa-ti placa? privestele de departe

Fetele/Baietii imi bat in geam. Nu aud, am termopan.

Sunt in iad... vreti sa va trimit ceva cald?

Ma misc ca un melc... ma doare-n cochilie

Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea...

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge

Nu-mi merge statusul!

De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?

Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat

NU TE GANDI NICIODATA LA VICTORIE.GANDESTE-TE SA NU PIERZI

Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea…

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.

Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale.

Nu sunt! Cauta-ma pe google!

M-am nascut normal. Scoala m-a tampit.

Nu pot sa vb acum, am mancat ceapa…

Oferta toamna-iarna: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei……. politia pompierii si salvarea

Sunt un prost dar cand ma uit in jur ma linistesc

Cine e harnic si munceste, ori e prost ori nu gandeste.

Fac cinste... plateste vecinu!

Poti fuma langa mine, daca nu te deranjeaza...
E un vis care se tot repeta! Si doar in visul meu GASESC LUMEA PERFECTA! Daca as fi nevoit sa aleg dintre a respira sau a te iubi, as folosi ultima mea rasuflare spunand: te iubesc!

2 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Aici gasesti cate vrei tu :* :
http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute