| TheonaBlood a întrebat:

Daca ar fi sa va face-ti o pagina pe facebook, ca scriitor, ce nume ia-ti da? Astept raspunsuri serioase, si nu vreau sa-mi dati nume de botez pitiponcesti laughing. Ofer fundita pentru raspunsul cel mai creativ! :*

3 răspunsuri:
| Luchius a răspuns:

In niciun caz "Capra cu trei iezi". Depinde despre ce anume ar fi continutul.Asa ca specifica-ne anumite teme, si noi iti spunem nume(asta daca nu cumva vrei sa primesti sugestii gen "calul schiop" cand tu de fapt vrei sa scrii despre morcovi)

| Daniel2332 a răspuns (pentru Luchius):

Morcovul schiop big grin

| TheonaBlood explică (pentru Luchius):

Ei bine... eu vreau sa scriu despre moarte si esenta ei big grin