| Aniiia a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi fac o pagina de facebook si nu stiu ce nume sa-i dau De exemplu "Parfum de Domnisoralove struck" Astept raspunsuri:*

7 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Salut eu zic ca e frumos dar totusi mai bine ti-ai pune numele tau decat sa se ajunga ca hi5-ul.

| Emin a răspuns (pentru DraGfirE):

Sunt de aceeasi parere cu DraGfirE happy. cel mai frumos e sa iti faci contul dupa numele tau :X.

| DraGfirE a răspuns (pentru Emin):

Apreciez ca esti de partea mea si multumesc frumos.

| EvilThoughts a răspuns (pentru DraGfirE):

Scuza-ma,cred ca se refera la o pagina cu o alta tema.Nu un profil, asa cum avem cu totii.
O pagina de genul:
www.facebook.com/weallareinlove

| DraGfirE a răspuns (pentru EvilThoughts):

Aha,ok! Am vrut doar sa ii dau sfatul de sus dar mersi mult ca m-ai avertizat de paginile acestea ca eu am uitat de ele laughing

| EvilThoughts a răspuns (pentru DraGfirE):

Eu crezusem ca tu nu ai inteles intrebarea.Scuze! Craciun fericitlaughing

| DraGfirE a răspuns (pentru EvilThoughts):

Nu e nimic laughing mersi la fel