| Monique27 a întrebat:

De cand a inceput vara ies afara cu bff mele(mai exact doua fete), pe la inceputul verii am avut ce face dar cum chiar ne plictisim de groaza.Are cineva niste idei ce am putea face?

1 răspuns:
| ruxyrusu a răspuns:

Pi puteti discuta despre ce va place.Sa va destainuiti ar fi un lucru grozav pentru ca v-ar ajuta la intarirea prieteniei.Un alt lucru interesant ar fi sa faceti poze pe care sa le aveti ca amintire.Sa aveti o noapte alba la una dintre voi, sau sa faceti karaoke.Sa aveti o zi de relaxare, in care sa fiti numai voi 3.Totul trebuie sa fie spontan, pentru ca e vorba de vara. Sper ca te-am ajutat.