| s3ker a întrebat:

deci de o bucata de timp, prietenul meu a inceput sa ma enerveze tot sa da mare si chesti....se lauda, zice ca e mai bun ca mine la orice si devine enervant.....credeti ca e problema mea sau a lui?

7 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

Probabil ai si tu partea ta de vina, dar mai de graba e a lui, doar este cel cu mândria

| Voidwithin a răspuns (pentru Happyjump):

Poate vrea doar sa o tachineze toate cuplurile fac asta.

| Happyjump a răspuns (pentru Voidwithin):

Poate

| Dolyta a răspuns:

Poate vrea sa se desparta de tine si nu stie cum.

| TheMiningSheep a răspuns:

Inseamna ca are complexe si cauta persoane apropriate de care nu e judecat sa isi stimuleze dorinta de apreciere.

| s3ker explică:

Oameni Buni!
1.Sunt baiat
2.E amicul meu
3.Nu sunt gay

| WiLdBK a răspuns:

Data viitoare cand iti zice ceva de genu', ia incearca sa-l susprinzi cu un french kiss dala de zile mari, si dupa ii dai peste nas ca la asta esti mai buna.