| RangelovStefan a întrebat:

Am o problema, am un coleg super enervant care se lauda ca are bicepsul mai mare ca mine si cand fac skandenberg eu cu el il bat foarte usor, dar el zice ca la skandenberg conteaza cat de buna e incheietura. El nu inceteaza cu astea. Cum sa fac sa nu ma mai bage in seama?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Faceti plecand din hook, acolo nu conteaza deloc incheietura, doar biceps si spate happy

| MistretulPufos a răspuns:

Il ignori total, pana la urma o sa i se duca cheful

| RangelovStefan explică:

Cosmin, cum adica plecand din hook? Video?

| Cosmin86 a răspuns (pentru RangelovStefan):

Tu nu stii sa dai reply pe mesaj, sa primesc si eu notificare ca mi-ai raspuns?

NU pui comentariu general, dai REPLY pe mesaj.

Asta e hook:

https://www.youtube.com/watch?v=O40inMX0-S4

De la 0:31.

Doar la top-roll conteaza incheietura, la hook nu prea :)