| anonima13 a întrebat:

Hey TPU...deci mie imi place de un baiat cam ciudat, e rockar si e cu mine in clasa, e ciudat pentru ca p mess vb mereu frumos cu mine cand suntem singuri la fel, dar cand suntem toti colegii cam face misto de mine, m-a intrebat de vreo 2 ori daca vreau sa stau ca el si am sp ca nu pentru ca nu stiu daca ma place sau vrea sa ma ia la misto, o data l.am intrebat si eu eram toti colegii la catedra si toti din clasa mea se dau la mine si atunk am luato razna si l-am intrebat toti a stat putin p ganduri si cand toti au inceput sa rada a spus nu si a plecat cryingnu stiu ce sa fac sunt disperata, mereu cand lipseste de la scoala p mine ma intreaba ce s-a intamplat, cand si-a facut hi5 p mine ma intrebatam fost primul prieten de pe hi5 si p facebook la fel
va rog cer ajutor du o fundita mareee:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga nu-ti fa griji asa sunt baietii, tu nu arata ca te dai in vint dupa el ci din potriva.Dar tu cind vb cu el pe facebook intrteabal de ce la scoala se comporta astfel cu tine!

4 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Eu cred ca nici el nu stie ce vrea macar.Adica,te intreaba si dupa ce il intrbi si u zice nu.Bineinteles ca poate s-a simtit aiurea sa il intrebi asa, pentru ca pun pariu ca si u ai face la fel daca te-ar intreba pe tine cand sunt si altii de fata. Poate s-a simtit stanjenit si a raspuns fara sa gandeasca negativ.Si in al2lea rand,dupa refuzurile tale si mai ales dupa explicatia data de tine,ca nu esti sigura daca te place,iti dai seama ca atunci cand l-ai intrebat probabil credea ca il iei la baza un pic si ca sa nu pice drept prost, a intrat in joc, a ras si a zis nu.Cred ca daca ai vorbii cu el in particul ai putea clarifica situatia. Poate ca o sa ajungeti impreuna:*:*BAFTAAlove strucklove struck

| GwenS a răspuns:

Hmm e greu.dar fii calma! se va rezolva: deci vorbeste cu el clar si raspicat intreaba-l deoparte fara colegii tai.intreabal daca el te place.Incearca sa aflii cat mai multe. Daca vezi ca nu merita.adica poate e pur si simplu "prea golanas".mai exista baieti nu-ti fa griji.happy

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Eu cred ca e timid, dar te place. Poate ii e rusine de ceilalti colegi, eu zic sa vorbesti in particular cu el... fata in fata si daca v-a raspunde nu atunici intreaba-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea sunt o vedetă invita-l la o intalnire!