| cokkooo a întrebat:

Hey TPU... e o poveste cam lunga dar am nevoie de ajutorul vostru sad ps: o sa fac foarte multe greseli de ortografie laughing mi s-a stricat tastatura. straight face mi se tot blocheaza... deci sa incepem:
am niste neamuri intr-un alt oras... si acolo mergeam sambata si duminica... bun. era vara, am ajuns pe la 15:30 la bloc la neamurile mele si era un baiat. toti ma cunosteau pe-acolo pe la bloc, mai putin el se duce la un prieten de-al lui: ba da cine-i fata asta?
- ii amoreea mah,
- care amoreea mah?
-hai mah cum n-o cunosti?
- n-o cunosc, dar ii faina, si cati ani are?
-12
- si de unde ii?
- din victoria
bun. se facuse seara era vreo 20:00 si iesisem toata gasca pe scara si o venit si el, el s-a asezat langa mine pe scara, si ne-am jucat adevar si provocare, cineva m-a provocat sa-l sarut pe obraz, si l-am sarutat >:"
se facuse 23:00 si ma plictiseam, am intrat pe fb de pe telefon si toti or sarit in jurul meu:
- ma lasi si pe mine sa intru sa-ti trimit o cerere de prietenie?
- sigur
si la urma a venit el si m-a sarutat pe obraj face el catre mine:
- iulian
- amoreea
- incantat
- si eu la fel
- deci ma lasi si pe mine sa-ti timit o cerere?
-sigur
se facuse 02:00 dimineata iar noi am plecat sa ne plimbam in oras, el a intins mana sa ma tina de mana iar eu mi-am tras imediat mana
dupa o luna am tot vb pe fb si ne-am pus impreuna... in primele 3 luni totul a mers ca pe uns dar a 4-a luna a inceput sa scartaie a aflat varume-o si i-a spus sa ma alse in pace iar apoi a aflat si parintii mei si maicasa
si am decis sa renuntam la relaite sad dar nu puteam rezista fara el sad dupa 4 zile m-a sunat si m-a intrebat daca vreau sa ma intorc la el si eu am spus ca da dar sa nu mai afle nimeni bun. or mai trecut 2 saptamani si a venit la mine acasa si da, am avut relatii sexuale. dupa o saptamana o aflat maikasa ca iarasi suntem impreuna si ma suna el si mi-a spus ca nu mai putem fii impreuna si etc...
dar cand i-am spus ca o sa trec pe la ginecolog cu ai mei si dupa la politie imediat a zis ca mai putem continua. ( el are 19 ani ceea ce se numeste cprupere de minori)
si dupa tot ce am trecut el a renuntat la mine pentru o fata sad si nu stiu cum sa fac sa-l uit sad ce sa fac sa uit de tot ce s-a intamplat intre noi? plss ajutati-ma va rog crying dau funda promit sad

Răspuns Câştigător
| Anuttzzik a răspuns:

Sincer îmi pare foarte rău pentru tine,de obicei băieții din ziua de azi numai după relații sexuale umblă și mai ales totdeauna caută fete micuțe și naive așa ca tine, încearcă sa vorbești cu cineva și să te descarci în totalitate, ieși cu prietenii tăi, învată pentru școală, încearcă să-ți ocupi timpul mai mereu cu ceva.și după cum spunea și Mădălina nu ai cum să-l uiți definitiv :''prima iubire nu se uită niciodată ''...și data viitoare încearcă sa fii mai atentă în leg.cu băieții, și încă un lucru să nu îl ții forțat lângă tine că nu rezolvi nimic nici cu asta...kiss

13 răspunsuri:
| soriinaa a răspuns:

Deci tu ai 12 ani, si vrei sa zici ca el nu a fost primul cu care ai facut-o? Ma du-te! Si te mai intrebi de unde atatea cur*e. Uite de unde, incep de mici happy

| Urpaniel a răspuns:

Deci tu aveai 12 şi el 19.
Nici nu meriţi deranjul.

| a răspuns:

La 12 ani ai avut relatii sexuale cu unu de 19?

| cokkooo explică (pentru ):

straight face

| a răspuns (pentru cokkooo):

Nu te-am criticat. si nu o fac, pentru ca stiu ca nu e frumos. dar nici normal (ce ai facut).

| WildDream a răspuns:

A obtinut ce a vrut de la tine si acum a mers mai departe. Gaseste si tu pe cineva mai apropiat de varsta ta si mai lasa sexu ca o sa ai destul timp si pentru asta.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Daca a fost primul baiat din viata ta nu ai sa-l poti uita asa usor! Fa ceva,sa nu te mai gandesti la el,iesi cu prietenii,incearca sa nu te mai gandesti la el,sa zambesti! Daca te iubea,continua relatia,dar cred ca ti-a zis ca ramane cu tine, doar sa nu mergi la politie! Incearca sa faci alte lucruri mai importante, si lasa relatiile, inca esti micuta:d[nu te supara pe mine, dar ai zis ca ai 12ani] mai asteapta sa cresti, si sa faci o alegere buna, alta data! Gandeste-te inainte sa alegi pe cineva, si cunoaste-l bine, inainte sa fii cu el!:*

| cokkooo explică (pentru Schatzyyyyy):

N-o fost primul... dar o fost ce-a mai lunga relatie sad de 5 luni si 2 saptamani sad

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru cokkooo):

Da draga mea,dar inainte sa faci pasul asta, trebuie sa te gandesti ca odata ce faci, nu poti sa repari greseala asta! Lasa-l pe baiatul asta sa-si vada de viata lui, si tu vezi-ti de a ta, asa e mai bine:*

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Ai facut sex bravo gasesti unul de varsta ta

| IMS a răspuns:

Da frumoslaughing du-te la politie ca ti-a dat papucii...oh go on. Ce corputie ma? raised eyebrows tu ai vrut.S-a dus dracu generatia(de copii) din ziua de azi.Eu la 12 ani la 8 eram in casa uitandu-ma la desene animatelaughing nu prin oras cu baieti majori.In momentul asta singurele tale suparari ar putea fi cauzate din cauza unei probleme la mate pe care nu o intelegi sau ceva legat de scoala nicigand din cauza unor baieti!

| alexamara a răspuns:

Sunt socata! eu la 12 ani ma jucam cu papusile, iar in ziua de azi fetitzele care ar trebui sa invete sa devina niste domnisoare ele invata sa fie cu**e... pacat!

| cokkooo explică (pentru alexamara):

Da... sunt constienta ce am facut, si regret sad dar am facut-o pentru ca tineam la el si il iubeam si am vrut sa fiu doar a lui. sad si cu el am avut prima relatie sexula.a... si ultima pana acum straight face