| Nutemaiholba a întrebat:

este o intrebare urgenta! ok deci este in clasa un tip pe care il plac si cred ca si-a dat seama desi cateodata da semne ca ma place cateodata da semne ca o place pe alta colega.care mi se pare foarte uratalaughingdeci... ce ar trebui sa fac... P. S.:il plac chiar foarte mult si nu vreau sa il ia uratenia aia de fatawinking

3 răspunsuri:
| Nutemaiholba explică:

Nu te obliga nimeni sa raspunzi! mie mi se pare ca la comportamentul tau nu ai cei 7 ani de acasawinking

| ğözde a răspuns:

Poi thinking Spune`i ca il place si ca vrei sa fii cu el big grin. Sunt sigura ca nu te`ar refuza tonguetongue. :*:*

| andreeaeubwaa a răspuns:

Cel mai bine e sa-i spui crede-ma