| TnCristinaa a întrebat:

Folosesc crema depilatoare de la Farmec de vreun an si acum cand am incercat sa ma epilez cu ea ..nu se mai ia desi este foarte scurt Ce sa fac? Din ce cauza? Dau FUNDA. URGENTTT!

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

O poti gasi si la farmacie si in supermarketuri eu am dat 10 lei pe ea.

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Si eu folosesc tot Farmec si am observat acelasi lucru :/

| maria999 a răspuns:

Si eu tot crema de la Farmec foloseam inainte. Am impresia ca s-a schimbat compozitia sau ceva ge genul ca nici eu nu am mai observat niciun efect. Incearca daca ai pe acasa sa iei crema de pe piele cu un fel de paleta. Eu iti recomand crema depilatoare de la Elmiplant. E mult mai buna decat cea de la Farmec.

| TnCristinaa explică (pentru maria999):

Unde o pot gasi? La farmacie oare? Cam cat costa?

| maria999 a răspuns (pentru TnCristinaa):

O poti gasi si la farmacie si in supermarketuri eu am dat 10 lei pe ea.