| Danalove7890 a întrebat:

Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare decat mn... Problema e ca nu prea subtem apropiati! Ziua lui a fi in curand,ce urare pot sa i scriu? Sa nu fie chestii de gradinita,chicioase cu floricele si albinute sau de dragoste. Sa fie asa amicale, de prieteni! Dau funda

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Incerca de pe acest site http://felicit.net/
daca doresti, poti si tu sa mai adaugi ceva pe langa urarea care iti place mai mult.

| neutrino a răspuns:

O urare clasica este suficienta. Lucrurile subtile se spun in fata, dar numai atunci cand este cazul.

| SkyPilot a răspuns:

Lucrurile astea le cauti in sufletul tau, nu ne intrebi pe noi happy