| xeleur a întrebat:

Imi place mult de un baiat...ne stim de la gradinita si parintii nostri sunt prieteni de familie.Il stiu pe prietenul lui cel mai bun dar ce sanse am sa fiu cu el? In timpul orelor, la scoala imi face cu ochiul si suntem destul de apropiati...Cum ma pot apropia de el mai mult?

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

Pai avand in vedere ca sunteti si in aceeasi clasa nu ar trebui sa-ti fie deloc greu sa te apropii de el. il poti intreba daca si-a facut tema la o anumita materie, ii poti cere ajutorul daca nu intelegi ceva sau poti discuta cu el despre teme care le plac baietilor, cum ar fi fotbalul sau alte lucruri. incearca sa aflii mai multe despre el, ceea ce ii place si ce nu, pentru a-l surpinde zi de zi cu ceea ce stii. bafta happy

1 răspuns:
| CrRimyNaLla a răspuns:

Salut!
Incearca sa te apropii de el.Afla ce ii place si apoi incearca discret sa afli ce fel de fete ii plac.Incearca sa te ''transformi'' in aceea fata.