| Panteraa a întrebat:

In curand prietena mea cea mai buna pe care o cunosc de 12 ani isi va face majoratul. Ce cadou as putea sa ii cumpar? Nu vreau ceva banal precum bijuterii, haine sau parfumuri. Vreau sa fie ceva mai iesit din comun si dragut in aceelasi timp. Am vrut sa ii fac un tabloc cu poze, dar mi-a luat-o pe dinainte si mi-a facut ea de ziua mea.

2 răspunsuri:
| Butterfly02 a răspuns:

Sunt sigura ca in astia 12 ani de prietenie aveti un salut special sau o replica mai amuzanta facuta de voi. Sau sigur stii care e actorul preferat al ei sau mancarea, cantaretul, culoarea etc etc. Ia toate lucrurile astea si imprima le pe un pulover, tricou, cana...
Sau poti sa o pacalesti ca nu i ai luat cadou si a doua zi sa i faci o surpriza mare gen sa ii umpli camera cu baloane in timp ce doarme si sa astepti pana se trezeste si iese de acolo si o astepti cu un tort afara si arunci in ea cu frisca. Sau ia cea mai amuzanta poza cu voi doua si fa o multime de copii si limestele peste tot in camera ei sau unde vrei tu.
Eu as adorao pe prietena mea daca ar face asa ceva.hee hee

| drsmatei a răspuns (pentru Butterfly02):

Eu i-as cumpara un parfum. Iti recomand Lancome la vie Est Belle, este imposibil sa nu ii placa.

Poti citi pareri despre el aici: http://www.infoparfum.ro/lancome-la-vie-est-belle/