| Pathy a întrebat:

In curand este majoratul prietenului meu, iar eu nu stiu ce sa ii cumpar. Ma ajutati va rog cu niste idei? Dar vreau sa spun de pe acum ca nu vreau sa ii cumpar nimic de imbracat pentru ca nu ii stiu marimile, fara bijuterii de argint pentru ca i-am mai luat, fara parfumuri si sa nu depaseasca cu mult 300 de lei. Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Himera a răspuns:

Poti sa ii cumperi o carte, nu neaparat beletristica daca nu e pasionat de citit, ceva legat de viata in general cu subiecte care il intereseaza.
Ii poti cumpara un ceas, ceva care isi doreste mult si nu a reusit sa achizitioneze pana acum [ mp3 mi-a trecut prin minte acum, stiu ca e banal, dar banuiesc ca il cunosti mai bine si stii ce preferinte are.
Sau poti sa ii dai ceva practic : spre ex o excursie pentru voi doi la munte, la un muzeu modern, o gradina botanica.
Accesorii pentru mobil, camera, tablou, rama foto, album foto cu pozele voastre(ai putea sa le pui in ordine cronologice si sa pui fragmente din povestea voastra), un videoclip dragut facut de tine, o prajitura speciala care stii ca ii place facuta de tine.

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Daca se joaca pe PC (mai mult ca sigul il foloseste) ia-i un mouse calumea. Ramai si cu bani pentru ce vrei tu happy

| Tynnna a răspuns:

Poti sa ii faci un tort cu poza voastra sau, pentru ca e ziua lui, nu o aniversare comuna, o poza cu ceva care ii place lui mult( echipa de fotbal favorita, un joc preferat, eroii filmului preferat etc). Prietena mea i-a facut un astfel de tort iubitului si a iesit foarte bine. Si iti mai raman bani pentru ceva care stii ca ii lipseste lui. Sau ceva ce vrea sa schimbe.o tastatura noua+mouse, un stick, un mp4, daca joaca fotbal poti sa ii iei o minge tare. pe vremea asta merge sa ii iei si un fular frumos sau o esarfa.nu trebuie sa ii stii marimile tongue poti sa ii cumperi si o sticla de ceva care ii place lui si sa agati de gatul sticlei o felicitare mica. Daca vrea sa dea examen pentru permis poti sa ii iei si un accesoriu pentru vitoarea lui masina. Si pentru ca este majorat se poarta suzetaa big grin Sunt posibilitati nenumarate.trebuie sa te gandesti la toate si sa stii ce sa alegi. Bafta!

| NatyNate a răspuns:

Nu prea am idei. Hm ai putea sa.i cumperi ceva folositor, un mp 3 sau.Nu stiu sincer nu am idei.

| Ruocsss a răspuns:

Nu prea ma pricep la cadouri dar ii poti face cadou o perina pe care e o imagine cu voi doi. [ Poti imprima o poza. ] SI mai poti adauga ceva pe langa. Sper ca te-am ajutat cu ceva. blushing