| bonyta53 a întrebat:

Hey TPU.In ora de romana profa ...cand vorbeste se uita la mine. avaoi ce credeti o zice ca nu inteleg? sau. ce?

4 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

Vrea sa vada daca esti atenta la lectie sau numa sa te speria dar nu cred ca e ceva rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea să vadă dacă înţelegi ce îţi explică ea.Probabil eşti printre preferatele ei.

Dacă nu, înseamnă că îi deranjezi ora şi îţi atrage atenţia.

| Rox348 a răspuns:

Pai la mine profesorii se uita daca nu mis atenta sau poate ca ar trebui sa fii mai activa la ora ei

| xxBRDxx a răspuns:

Pai la mine se uite cand vorbeste sau cand facem un test sa vada daca copiam si celelante profe se uite la mine.Doar sa vada daca suntem in regula, pun pariu ca nu este nimic in regula cu astahappy