| ZamAndreea a întrebat:

In ultima vreme mi-am cam suparat iubitul. As vrea sa ii fac un roman in care sa ii spun ca imi pare rau, ca inseamna mult pentru mine, etc. Help me please. Dau funda ????

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PAi si scrie-i, cine te tine?

| darrio2007 a răspuns:

Si noi cu ce sa te help? Scrie-i, că tu il cunosti.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui sa fie ceva scris din inima, ceva scris de tine.
Tu ti-ai suparat iubitul nu noi, deci ar trebui sa te gandesti la ceva frumos daca zici ca il iubesti.

| OldSoul a răspuns:

Mno, pai si tu ce vrei?
Sa-i scriem noi romanul?
Nu se poate asa ceva, tu stii de ce-ti pare rau, tu stii de ce inseamna mult pentru tine, concluzia e simpla, tu trebuie sa-l scrii.

| onlychengs a răspuns:

Avand in vedere ca e iubitul tau cred ca tu il cunosti mai bine decat noilaughing)
Ar aprecia mai mult daca i-ai scrie tu ceva din inima oricat de mic ar fi, decat sa ii scrii un "roman" cu ajutorul nostru... zic si eu