| Elenutzaelena a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata sa spun eu. Iubitul meu este mai maare decat mine cu un an si vrea sa ne mozolim dar eu nu stiu... puteti sa imi spuenti si mie please cum se face?

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Spune-i tampitului ca daca n ue in stare sa te invete sa saruti, ii dai papucii si iti gasesti altul mai capabil.

Doamne iarta-ma! Acuma a ajuns sa te faca petine sa te simti prost ca nu stii saruta?! Prapaditul! Daca e asa dobitoc si nu te invata, da-l mosului incolo si ia-ti altul. Ca sunt destui

| shadow72 a răspuns:

Gasesti tutoriale pe youtube ...si in plus in pnm nu e asa greu

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce trist de baiatul ala ca a dat de o habarnista, nu problem o sa vada ca nu te pricepi si te va lasa

| shadow72 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu o mai speria ca are 12 ani si pune botu'

| motanel68 a răspuns (pentru shadow72):

Invatatura este prioritara acum

| Emilian65 a răspuns:

Nu-ti face griji. Daca tu nu sti sa-l mozolesti, atunci te va invata el.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut. Punctele sensibile si excitante sunt
Pe gat, dupa ureche (pe abdomen in cazul in care sunteti dezbracati sau in timpul actului sexual)
Nu te poate parasi din acest motiv daca exista sentimente, sentimentele sunt niste stari care nu pot fi controlate

| Honeyyy a răspuns:

Of, Elenutzaelena, peste cateva luni o sa ne ceri sa-ti spunem cum se face sex sad.

| motanel68 a răspuns:

Parerea mea e sa iti vezi de invatatura ca ai tot timpul din lume si pentru astfel de probleme