| RaluCa12283 a întrebat:

sad Iubitul meu s-a despartit de mine si a pus un baiat sa-mi spuna si cand l.am intrebat fata in fata a zis ca nu.i adevarat. s.a sunat si trebuia sa plece, asa ca l.am imbratisat si l.am pupat pe obraz (si el la fel), dar dupa ce am scapat de la scoala s.a intalnit o prietena cu el si i.a zis sa mi zica ca ne desparțim... dar sa aiba grija cum imi spune sa nu ma supar pe el...ea a venit repede la mine si mi-a zis si parca nu credeam. daca ma puteți ajuta cu in sfat sau ceva.

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ii este frica de reactia ta, inseaman ca faci urat de obiceilaughing sau el este un laș. Desparta-te de el nu are rost sa continu-i ceva ce el nu isi doreste, asta va duce doar la scaderea demnitatii tale si libertatii lui.

| RaluCa12283 explică (pentru AtateaConditii):

Nu faceam urat. nu mai suntem! Doar ca nu a vrut sa ma supar ca el tine la mine straight face

| EchoDemon a răspuns:

Ii e frica sa ti-o spuna el. SAu poate vrea sa faca o gluma proasta.