| GreenGeorgy a întrebat:

Hey, TPU, m-am certat cu o prietena. Asta s-a intamplat vineri. Ea a inceput sa planga si statea cu o fata in banca, m-am dus la ea si am intrebat-o ce are si mi-a zis ca sunt proasta! Dupa ore am intrebat-o ce are, ce s-a intamplat si mi-a zis ca cica o barfesc si ca zic numai lucruri rele despre ea si nu este adevarat! As vrea sa ma impac cu ea dar daca ma apropii de ea ca sa vorbim pleaca. Nu stiu ce sa fac. Ea zicea ca suntem cele mai bune prietene si tineam una la alta ca niste surori! Va rog sa ma ajutati!

Funda daca ideea voastra m-a ajutat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca nu e adevarat si ca tu o sa ramai prietena ei cea mai buna si dupa o lasi in pace pana isi da ea seama sigura.

| Оленька a răspuns:

Am patit si eu de multe ori asa situatii, dar daca ea este prietena adevarata pai nu trebuie sa-i zici pina cind nimic.scrie-i un mesaj unde sa iti ceri scuza daca iai facut ceva rau si ca e cea in care ai avut si ai incredere, k iti este co o sora si nu puteai ca sa o birfesti pe la spate, daca ea are incredere in tine pai te va crede...succes!