| BeBeL0ShA a întrebat:

:*! Ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi? Stau cu un baiat pe mess de vreo 8 luni pe mess neam cunoscut si tot pe mess am ajuns sa ne iubim. El e din oras cu mine e din alt cartier, si vreau sa ma intalnesc cu el dar nu prea am posibilitatea asta deoarece pe mine nu ma lasa parintii sa plec pana in cartieru lui deoarece e prea departe iar el nu vine in cartier la mine ca are niste probleme cu cativa baieti.Imi puteti da niste sfaturi sau idei cum as putea sa ma intalnesc cu el? Il iubesc asa de mult incat nu vreau sal pierd. Va rog mult dati-mi niste sfaturi! sad Msk mult {dau fundita la cel mai bun si cel mai logic } happy si plusuk love struck

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Dacă te iubeşte aşa mult, ar putea să vină până la tine...

| BeBeL0ShA explică (pentru Nolkyz):

Mda asa as putea spune si eu...sad dar el nu vrea doar sa ma duc eu dar...eu nu pot

| InnocentLoovee a răspuns:

....sunteti de 8 luni impreuna si nu v-ati intalnit? In fine. Pai, puteti sa va intalniti altundeva, hotarati voi unde. Si el ar putea veni pana in cartier la tine, avand in vedere ca va iubiti, si fii sigura ca baietii aia nu sunt mereu acolo sa-l pazeasca pe el laughing. Oricum, bafta!

| Karolina071919 a răspuns:

Daca ati rezistat opt luni fara sa va vedeti inseamna ca aveti o relatie destul de stransa. vorbiti si poate va intalniti la jumatatea drumului. vorbeste cu mama ta.