| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati?! Unui tip super ii place de mine si eu nu stiu ce raspuns sa-i dau...pe de-o parte as vrea sa fiu cu el,insa pe de alta parte nu, pentru ca mi se pare prea nebun...gen,ii pare rau ca sunt cam mica si mrg...

Răspuns Câştigător
| tanya136 a răspuns:

Incearca si vezi ce iese, daca e ok si se comporta bine cu tine sau e un nesimtit si jumatate.

1 răspuns:
| NikkiBellaBrieBella a răspuns:

Zi-i da, si vezi cum se comporta cu tine, daca simti ca nu mai merge, te desparti de el.Am avut si eu un prieten asemanator, cand am vazut ca nu mai merge, m-am despartit de el.