| serbyk a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog.Caut o melodie, stiu doar refrenu. E ceva de genul hip-hop.Refrenul suna cam asa:"ce mult ii place cum, o satisface cum, ma port ca un nebun, ce mult te iubesc jur. Ce mult ii place cum e alintata cum, vrea in masina full, ca e la moda acum". Imi place mult melodia.

Răspuns Câştigător
| filesub a răspuns:

Codu Penal – Ce mult te iubesc se numeste o poti descarca de pe link-ul de mai jos.
http://www.downloadmuzica.net/1579/Codu-Penal---Ce-mult-te-iubesc/

| serbyk explică (pentru filesub):

Multumesc mult !

1 răspuns: