| StefanCosmin a întrebat:

Ok. Sal TPU! Imi place RAU de o fata, dar imi e super rusine sa ii vorbesc sad. O vad mereu in parc, dar nu stiu ce sa ii spun. Si plus ca daca o intreb daca vrea sa fie cu mine, toata clasa o sa rada de mine, caci ea e mai mica decat mine cu un an are prietene de la mine in clasa, fetele acelea vor raspandi vestea si... Mda... Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Pai daca fata e de treaba vorbesti numai cu ea si ii spui ceea ce simti. Nu va afla nimeni. Daca accepta deja nu mai ai de ce sa te temi de parerile altora, veti fi numai voi 2.

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Ca sa lamurim problema cu fetele o sa rada sau nu o sa rada sa stii ca ele o sa rada orisicum si daca o si placi e posibil ca acele fete sa ii fi spus asta si daca nu faci nimic tot nu este bine.
De multe ori fetelor le place ca baiatul sa preia initiativa si sa fie pregatit sa accepte consecintele.
Poti, daca stii ca nu are pe nimeni, cu un pic mai mult curaj happy cand o vezi in parc sa o abordezi si sa ii spui. Buna! Ce faci aici? Uite si eu prin plimbarehappy
O discutie se incepe de la ceva banal, evident care nu are nici o legatura cu voi doi. Daca o sa fie conexiune o sa vezi ca discutia se dezvolta de acolo.

| Tina88 a răspuns (pentru MeConstantine):

Cum adica fetele rad oricum? Nu radem de baiatul care ne place cu adevarat niciodata big grin

| MeConstantine a răspuns (pentru Tina88):

Si eu eram un ingeras happy fetele mai flirteaza cu baietii si totodata surad happy Glumiti si radeti de el ca sa relaxati atmosfera happy Nu este ceva rau happy Dar oricum daca o prietena de a ata aar afla ca iti place un baiat stii ca ar radehappy

| StefanCosmin explică:

Mno, deci am facut rost de nr ei si am bagat.o in seama si mi.o zis ca o deranjeaza fata mea crying