| NPowerRo a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine am o problema straight face.A fost azi un conflict la scoala intre mine si inca unu de la liceu , eu am 14 ani el 16 straight face el face sala eu nu si a venit la mine cu tupeu si vroia sa ma bata ,dar am reusit sa evit lupta ca nu eram sigur ca il pot bate straight facestraight face si nu am vrut sa ma fac de ras si l-am evitat cat am putut , si acum toti zic ca sunt un las si m-a intrebat daca vreau sa o dau parte in parte cu el si i-am zis ca da.Si nu stiu daca am sanse sa il bat mam mai batut pana acum o singura data adica asa serios straight face .Adversaru meu nu e cine stie ce are mai mare forta ca mine si maine cand o dau parte in parte cu el vreau sa incep cu o lovitura zdravana incat sa il termin pe loc dar nu situ puncte sensibile si vreau sa imi spuneti unde as putea sa il lovesc incat sa paraseasca lupta straight face m-as gandi ca un picior la rotula lar termina dar va rog spuneti-mi puncte sensibile in afara de testicule straight face. Rog numai baieti sa raspunda dau funda si vot va rog mult

Răspuns Câştigător
| glontz54 a răspuns:

Poti sa il lovesti cu piciorul in spatele genunchiului. o sa il doara dar trebuie sa dai putin mai tare ca sa il doara dar nici prea tare pentru ca il poti rupe. sau alta chestie ii dai directa dar nu la fata k lasa urme. mai bine dai in stomac. bafta dai cu stanga ca butehappy vezi ce faciwinking :d

3 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Pai...un pumn in figura cu forta, iar in caz ca nu a cazut, ii dai un picior in cap si o talpa in burta si il termini sau daca vrei sa il omori (nu incerca) ii dai un pumn in gat intre barba si piept si nu mai are aer si e posibil sa isi inghita limba. Bafta. sa ne zici ce ai facut.

| Reyko95 a răspuns:

Dai un picior in *** si dupa aia da`i cu picioarele in caplaughing)

| NPowerRo explică (pentru Reyko95):

Nu vreau sa lovesc femeieste straight face la testicule