| Dulcika50 a întrebat:

MAi e putin pana la ziua celei mai bune prietene ale mele si as vrea sa-i fac ceva dragut pe langa cadoul propriu zis! Si pentru asta ii voi scrie un mesaj si as vrea SA FAC UN COLAJ CU POZE CU POZE CU NOI...ideea e ca nu prea stiu site-uri din astea! Va rog frumos sugerati-mi voi site-uri unde pot face colaje dragute! Mersiii :* Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Buna! Poti incerca Pizap sau PicMonkey. PicMonkey este mult mai bun decat Pizap, si poti face colajele cum vrei tu, doar trebuie sa ai pozele in calculator. Funda?

| Dulcika50 explică (pentru YoChriss):

Multumeeeeesc mult de tot! happy

1 răspuns: