| SophiaJones a întrebat:

Nu stiti ce ar trebui sa fac cu prietena mea care nu ma mai vrea ca prietena? Ea are deja o alta BBF si pe mine m-a lasat in urma si nu suport asta. O vreau inapoi

Răspuns Câştigător
| RougeEttiquete a răspuns:

Salut.Draga mea, nu stiu daca te-ar putea ajuta, dar incearca sa-ti gasesti si tu o alta BFF.Precis ca ea,cand te va vedea cu alta se va intoarce inapoi la tine, deoarece isi va da seama ce-a pierdut.Dar eu zic ca o astfel de fata nu te merita, deoarece nu stie sa aprecieze cel mai valoros lucrutongueRIETENIA ADEVARATA! Baftakiss

| SophiaJones explică (pentru RougeEttiquete):

Iti multumesc foarte mult de sfat

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Din moment ce ea nu mai vrea sa fie prietena cu tine,nu stiu de ce tu mai vrei acest lucru.
Cu siguranta,ea nu`ti merita increderea si prietenia daca te lasa in urma.
Mai pe scurt, pentru ea esti zero! Asa ca mai bine las`o, si gaseste`ti si tu o alta prietena ca sa fiti chit.
Daca nu, vorbeste cu ea pe mess, si spune-i ce ai pe suflet.
Succes.

| Liviu a răspuns:

Cel mai mult iubesc de la un prieten, o imbratisare si un cutit adanc infipt in spate.Ce nu te omoara, te face mai puternic
Tine minte asta si vei trece 'usor' peste toate. [am pus usor intre ' ' vei intelge tu de ce ]
Oricum pe scurt.
in ziua de azi rar oameni in care te poti baza, parinti raman de paza in proportie de 99% si bunici.(vorbesc in majoritatea cazurilor)

| Ramo80 a răspuns:

In prietenie e ca si in dragoste, cu de-a sila nu se poate. Imi pare rau ca esti asa de afectata dar totusi gandeste-te ca nici ea nu merita prietenia ta. Tu esti sincera, pe cand ea nu a fost. Linisteste-te si incearca sa te apropii de o alta fata care sa aprecieze prietenia ta adevarata! Daca zici ca o vrei inapoi, poate ca ea va realiza intr-un final ca te-a pierdut si va veti impaca, dar acum te intreb pe tine, cata incredere vei mai putea avea in ea? Esti sigura ca nu te va lasa iar si va abandona prietenia voastra! Eu una, mi-as cauta alta prietena! Pupic!

| AlexxoDany a răspuns:

Pai de vreme ce nu te mai vrea ca prietena nu inteleg de ce tu ai vrea acest lucru. Cel putin cred ca ar trebuie sa ai demnitate si sa mergi inainte. Spun acest lucru in cazul in care ea nu te mai vrea fara nici un motiv fara ca tu sa fi gresit cu ceva.

| SophiaJones explică:

Dau funda