| DeEa_4814 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru fostul meu iubit care acum vrea sa stea cu prietena mea! care este cam parasuta... ceva de genu` ca m'a lasat p mine pentru aia...

funda:X

5 răspunsuri:
| johnny1992 a răspuns:

Aaa...lucru bun ca ai plecat... daca ai ghinionul sa cazi te salveaza parasutalaughing

| dreamout a răspuns:

Nu trebuie sa-i dai de inteles ca iti pasa.
Daca nu mai sunteti impreuna, are dreptul sa faca ce vrea. In plus, daca inca mai ti la el, prietena ta va intelege si nu va accepta sa fie impreuna cu el. Daca nu mai ai sentimente fata de el, atunci de ce ti-ar pasa cu cine sta?oh go on

Indiferenta doare cel mai tare, asa ca daca pui statusuri de acest gen se va simti mult mai important decat estehappy
Take carE:X

| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

~• Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot blushing
~M`ai vandut cand ai avut ocaZzia`Eo nu te vandwinking`Eo te dau degeaba; x! Saccc!
Inca te uiti la poze, de mult facute.Sh iti dai seama ca sunt doar amintiri pierdutewinking.

| Inarf a răspuns:

Ar trebui sa vezi adevaratele valori,ca nu toate pizdele sexy sunt comoriwinking

Crezi ca Ma faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu ma Intereseaza! Oricum Te doare Inima cand te Uiti la Poza measmug Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa Amika TA!

Vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta

Vezi tu scumpo,o fi stat si cu tine, stiu, stiu si c-a ars`o cu altele Dar el are o fata si pentru el, fetita lui e cea mai importantalove struck Restu aventuri d-o nopate :-J

Tine`ti fata aprOape pentru ca intr`O zi s`ar putea sa realizezi ca ai pierdut` un diamant in timp ce u erai Ocupath` sa cOlectiOnezi piertriCele`!

Nu parasi persoana pe care o iubesti pentru persoana care iti place.Caci persoana care iti place te va parasi pentru persoana care o iubeste

Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!

[Ma vrei inapoi?] Ma pis pe Dorinta ta! [Ma iubesti?] Nu ma intereseaza iubirea ta! Degeaba vii acum la mine. Du-te dupa Tarfa ta si ai Grija de ea!

Poate ca nu sunt la fel de frumoasa ca ea... poate nu stiu sa fac ce face ea,dar ce fac eu,stii doar tu, ce face ea, stie tot cartieru! sper ca iti plac te pup bafta :*

| Nicky29 a răspuns:

Ai renuntat la o prospatura si te-ai dat la starpitura.