| IuhasRazvan a întrebat:

Nu stiu sa vorbesc cu fetele. Mereu o dau in bara. Ma refer ca pe Facebook dar si in realitate... Vreau sa ma ajutati cum sa vorbesc cu fetele fara sa creada ca sunt vreun obsedat. Sau disperat. Dau funda caruia imi spune cum sa vorbesc si fata in fata dar si pe Facebook!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

1.Incearca sa fii mai detasat cand vorbesti cu ea, nu te stresa nu ai ce sa pierzi, daca esti stresat de grija unui esec cel mai probabil vei esua.
2.Nu ii raspunde instant la mesaje daca nici ea nu-ti raspunde la fel.(Daca-i tu ii raspunzi instant dar ea nu s-ar putea sa creada ca esti un disperat)
3.Nu incerca sa-i faci complimente, complimentele se fac DUPA CE O CUNOSTI, daca ii faci complimente din prima, fara sa o cunosti, automat vei fi bagat in categoria aia cu libidinosi (ke faci papushe) deci fail.
4.Nu te ruga de ea.(Ele vor un iubit, nu o prietena cu...) Refuzul este un refuz!
5.Nu o intreba daca are prieten, asta e un amanunt neinteresant (exceptie fiind cand este casatorita si atunci stii de pe verigheta de pe deget)
6.Incearca sa pastrezi discutia cat mai interesanta astfel incat sa o atragi.
Cam astea imi vin pe moment in minte.
Daca le vei urma vei observa deja ca faci progrese.

3 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Chestiile astea iti dai tu seama pe moment nu are cine ce sa te invete. Ce crezi ca poti face? Umbli dupa tine cu un carnet plin de intrebari? Ce naiba.

| seth2016 a răspuns:

Putem face un joc de rol happy.

Intra in vorba cu mine. Sunt o fata noua in clasa ta, de varsta ta. M-am uitat la tine cand ai intrat pe usa. Si cand te-ai uitat la mine am intors repede capul.

| HoneySweet56 a răspuns:

Îți recomand sirul pasilor lui,, ZuKest"(primul comentariu adaugat) si vreau doar sa adaug sa nu incepi sa o cunoști(daca esti pe Facebook) cu: "ai sanii?" sau chestii de genul asta daca vrei neaparat sa știi... Abține-te!