| sweetheartlittlekid a întrebat:

sambata aceasta am olimpiada la romana faza judeteana, acum doua saptamani am avut faza locala si am luat 108 puncte.Cine stie de la ce punctaj te califici la faza nationala si daca este greu la judeteana? Adica se dau subiecte grele sau nu? De preferabil, doar cei care au fost la romana, faza judeteana, si stiu big grin
Dau funda;*;*

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

La inceput limita inferioara a fost de 100 de puncte, dar au trecut de ea prea multi copii si s-au gandit sa o mareasca.Depinde de judet.Trebuie sa sune profesorul de romana la inspectorat(cred) ca sa afle daca da sau nu.

2 răspunsuri:
| omulvesel a răspuns:

Frate eu nu am fost da stiu cum e am facut subiectele cauta si u pe net
ma rog te califici la judeteana de la 100p in sus
si... bft

| sweetheartlittlekid explică:

As vrea totusi mai multe informatii daca se poate