| TheAngelInPink a întrebat:

Stiu ca o sa vi se pare o intrebare stupida dar.laughing care credeti ca este cel mai bun antivirus?laughing

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Avast-Norton-Panda-Avg acum ai de unde alege din astea 4 vezi care iti e mai usor :D nu uita toate sa le descarci de pe siteul oficial key de la ele il gasesti pe youtube daca nu de pe siteul oficial atunci de pe www.softonic.com :D succes :D

| TheAngelInPink explică (pentru SolitarHacker):

Mersii.:*

| SolitarHacker a răspuns (pentru TheAngelInPink):

Si eu de Funda :D nu uita sa le descarci de pe www.softonic.com s au siteurile oficiale 1 zi buna :D