| AnonimousGirl10 a întrebat:

Sunt pe stop si nu mai am absorbante de noapte. Ce pot sa fac? Ajutati-ma, va rog!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Folosesti de zi sau te duci/trimiti pe cineva la non-stop, mare filosofie...

| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu folosesti unul normal?

| RAY a răspuns:

Posibil ca doar nu faci pe tine in timpul somnului nu? pune si tu o carpa in caz de ceva, nu sunt fata nu stiu, dar stiu ca anumite functi sunt oprite in timpul somnului, corpul find paralizat

| Violleta2022 a răspuns:

Le poti folosii cu succes si pe cele de zi, sau care le ai, ori pui o batista, ori o carpa de bumbac 100%, ori vata.