| JammyBrooks a întrebat:

Maine plec intr-o excursie cu clasa si o sa fiu pe stop.
Cum ma asigur ca nu o sa ma patez? Nu am gasit absorbante de noapte doar ultra normal plus.
Ce sa fac sa nu ma patez?

12 răspunsuri:
| Reigns a răspuns:

Ia-ti enspemii de izmene pe tine = )

| Demonull a răspuns:

Cauti absorbante de noapte.
au si inceput excursiile inainte de scoala?!

| JammyBrooks explică (pentru Demonull):

Nu am gasit! si eu merg la scoala de 1 luna.

| Demonull a răspuns (pentru JammyBrooks):

Pai cauti pana gasesti.tot orasul nu se gasesc?
Totusi astea pe care le ai, le pui bine sa ai chilotii stramti incat sa nu se miste absorbantul eventual iti mai iei un slip pe deasupra ceva.si te schimbi des, daca stii ca ai abundent

| JammyBrooks explică (pentru Demonull):

Nu mereu e abundent... se schimba. sad

| gingergirl1 a răspuns:

Ia-ti absorbante de noapte, sti acelea de always! Banuiesc ca o sa fsceti si opriri, poate la o benzinarie sau etc si te poti duce sa te schimbi!
Si inca un pont, poarta pantaloni negrii sad

| BlueViP a răspuns:

Daca chiar nu gasesti, foloseste 2 perechi de chiloti cu cate un absorbant si niste pantaloni mai largi sau cu turul lasat, sau o rochie din aceea pana in pamant ca sa nu se observe. Schimba-te cand ai ocazia.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Ia ti 5 perechi de lenjerie.

| MorcovuNud a răspuns:

Pai recomand sa iti iei allweis sau cum se scrie nu sunt fata rolling on the floor am 14 ani dar am iubita de 13 si o ajut si ii cumpar chiar eu. iar. eu zic sa nu fol. dar daca ti-e frica ca te patezi ia-ti allweis.

| valentingb a răspuns (pentru MorcovuNud):

Allways. Intotdeauna, in limba engleza.
Alice, cred ca de fapt intrebi daca sa folosesti tampoane. Daca nu ai alta solutie, cumpara tampoane. Nu-ti fa griji, sunt mici, nu vor rupe himenul, si sunt eficiente.
Un tampon+un absorbant= siguranta absoluta.

| JammyBrooks explică (pentru valentingb):

Nu am gasit nicaieri. (nu am un supermarket mare in oras) si nu am gasit doar normale nu si mini.

| valentingb a răspuns (pentru JammyBrooks):

Daca nu gasesti la o prietena, poarta normale. Sa ai la tine pentru schimb.
Haide, nu te speria asa tare, n-o sa se intample nimic urat, ai sa vezi!
Esti grijulie si vei avea la tine tot ce trebuie devil