| justme97 a întrebat:

Hey TPU:)uitati site ul asta www.cs-area.com/parola/.am primit un mesaj cu acest site si acea pers spunea ca poti afla parola de mess a oricui folosind aceasta adresa dar conditia era sa trimiti acel mesaj la toata lista. mi se pare foarte naspa ceea ce se intampla asa oricine iti poate afla parola si deja mi e frica. vreau sa stiu daca se poate afla asa usor o parola? poate incercati si voi site ul si mi spuneti daca ati aflata adevarata parola a cuiva. vreau sa stiu daca este real
multumesc. cel mai bun rasp:funda:)

Răspuns Câştigător
| VladS_6146 a răspuns:

Ala este un site de counter-strike parola nu ti-o poate afla nimeni de pe nici un site doar daca ii zici tu personal acea parola, cel ce ti-a trimis acel link isi face doar reclama la serverul lui de counter-strikewinking

Nimeni nu iti poate afla parola de la messenger decat daca este 123456 sau ceva foarte usor happy