| Crisul1kk a întrebat:

Vineri este majoratul celei mai bune prietene si nu stiu ce cadou sa ii facbig grinsad as vrea sa evit bijuteriile,ceasurile,hainele etc pentru ca toata lumea se gandeste la asta. As prefera ceva original, neobisnuit, poate si niste cadouri-farse. Astept ideibig grin

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

O carte motivationala sau una despre pasiunea ei.
Sau ma gandesc ca prietena ta ar trebui sa fie pasionata de ceva anume, ar trebui sa viseze cu ochii deschisi la ceva care i se pare cam imposibil de atins. Mi se pare super daca ai putea sa ii cumperi ceva legat de un vis al ei (un vis in care multi nu cred). De exemplu, cea mai buna prietena a mea visa sa calatoreasca in toata lumea si i-am cumparat un atlas imens (80 cm pe 130 cm) care sa fie punctul de plecare catre visul ei. A fost foarte impresionata si incantata.

Poti sa afli mai multe idei aici http://www.surprizewow.com/blog/

1 răspuns:
| Roxy_Roxana_1996_hxh7 a răspuns:

Ai putea sa cumperi mai multe cutiute de diferite marimi sa le pui una in cealalta apoi la cea mai mica sa ii lasi un biletel pe care sa scrii cadou ahhahah happy